Informace o zpracování osobních údajů

K čemu vaše osobní údaje potřebujeme

Abychom s vámi mohli dále komunikovat a dohodnout podrobnosti rezervace, potřebujeme v souladu s aktuální právní úpravou o zpracování a ochraně osobních údajů, vyjádření vašeho souhlasu s jejich zpracováním. Informace o zásadách zpracování a vašich právech jsou uvedena níže.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

V souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, uděluji tímto Hasičskému Historickému Sdružení Hrušovany u Brna, IČ: 22824367 (dále jen „Správce“), souhlas se zpracováním následujících osobních údajů:
Osobní údaje subjektu: Jméno, Příjmení, Emailová adresa, Telefon
Účelem udělení souhlasu je: poskytnutí osobních údajů v souvislosti s rezervací hasičské historické techniky na akci, pořádanou žadatelem

Prohlášení správce o zásadách zpracování osobních údajů
Správce se při zpracování a ochraně osobních údajů řídí NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 a uplatňuje zásady, stanovené tímto nařízením a řídí se souborem vnitřních opatření, přijatých k ochraně zpracovávaných osobních údajů.

Zpracování osobních údajů je prováděno výhradně Správcem a pro vlastní potřebu. Vaše osobní údaje nebudou předány třetím stranám.

Poučení pro subjekt osobních údajů

Beru na vědomí, že dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 mám právo:

Tento souhlas, mohu kdykoli písemně odvolat prohlášením, zaslaným na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zpět na  REZERVAČNÍ FORMULÁŘ