hledání

V této části si můžete předběžně objednat naši historickou techniku na vámi pořádanou akci.

Jedná se zejména o akce pořádané hasičskými sbory, městy a obcemi při příležitosti různých významných výročí, nař.  založení SDH, založení města či obce apod.

K tomu slouží předběžný Poptávkový rezervační formulář, umístěný zde na našich stránkách. Pomocí tohoto formuláře nám můžete zaslat poptávku na vámi požadovaný termín.

Než vyplníte a odešlete formulář, ověřte si nejprve v Kalendáři rezervací, jestli vámi požadovaný termín již není rezervovaný.Na základě zaslaného formuláře vás budeme kontaktovat za účelem zjištění dalších podrobností a podmínek účasti.

Formulář obsahuje předpřipravená pole, která nám pomohou udělat si rámcovou představu o vašich požadavcích. Další podrobnosti můžete napsat do poznámky. Nezapomeňte vyplnit všechna povinná pole, označená "*" Pokud nebudou vyplněna všechna takto označená pole, formulář se neodešle a systém vás vyzve k jejich doplnění.

Na základě zaslaného formuláře vás budeme kontaktovat za účelem zjištění dalších podrobností a dohodnutí podmínek účasti. Většinou se vám ozveme během dvou až tří dnů po obdržení vaší poptávky.

Upozorňujeme žadatele na skutečnost. že naše účast na akcích je dobrovolná a naši členové se akcí účastní ze svého volna. Z tohoto důvododu není možné vyhovět všem zaslaným žádostem.

Zpět Nahoru